gяυρ нєρѕ!נ!ℓєя
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
gяυρ нєρѕ!נ!ℓєя

gяυρ нєρѕ!נ!ℓєя

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Show Tv PISMAN!!!

+2
hepsiji_irem
KuzuDerya Admin
6 posters
YazarMesaj
KuzuDerya Admin
Admin
Admin
KuzuDerya Admin

Show Tv PISMAN!!! Empty
MesajKonu: Show Tv PISMAN!!!   Show Tv PISMAN!!! Empty12/10/2007, 11:39

Öyküsü Hepsi grubunu oluşturan Cemre, Eren, Gülçin ve Yasemin'in üzerine kurulu "Hepsi 1" dizisi Show TV'deyken Pazar gününün en yüksek reyting alan yapımlarından biriydi. Hepsi'nin dört kızının yanı sıra Erman Burmalı, Cem Aynayım, Yusuf Akgün, Oğuzhan Yıldız ve Sezen Ünal'ın da oynadığı dizi bir süre önce atv'ye transfer oldu.
Bildiğim kadarıyla Süreç Film ile Show TV'nin ilişkileri iyiydi.
Show TV'nin yapımcılara para ödeme konusunda zorlandığı dönemlerde içeride en çok alacağı olan yapımcıların başında gelen Ali Gündoğdu geliyordu.
Aynı Gündoğdu'nun bugün aynı gerekçe ile "Hepsi 1"i atv'ye geçirdiğini sanmıyorum. Paradan çok karşılaşılan muamelenin burada etkin olduğunu düşünüyorum. Show TV, pazar gününe "Buzda Dans"ı koyarken müdanasız davranınca o da diziyi alıp gitmiştir.
Öyle ya da böyle...
Sebep ne olursa olsun ortada şöyle bir sonuç var ki, bu süreçte "Hepsi 1"den kaybetti...
Show TV, "Buzda Dans"ın ilk seride olduğu gibi ikincisinde de reyting rekorları kıracağını düşünmüş olacak ki, yarışmayı haftada iki güne çıkardı.
Ancak evdeki hesap ekrana uymadı.
"Buzda Dans" Show TV'ye ne Cumartesi ne Pazar beklediği reytingi getirdi. Pazar akşamı "Buzda Dans"a yer açmak için "Hepsi 1"i gözden çıkaran Show TV, şimdi yarışmayı tek güne indirince bu dizi kadar reyting getirecek yapım peşine düştü...
atv ise Show TV'de iyi iş yapan "Hepsi 1"i büyük umutlarla transfer etti ama şimdiye kadar umduğunu bulamadı.
atv'ciler, dizi tanıtımlarını "Dizi atv'de izlenir" sloganı ile yapıyor ama "Taş yerinde ağırdır" atasözünü unutuyor...
Malum yapımcılar artık TV kanalları ile reyting anlaşması yapıyor. "Hepsi 1"in Show TV'deki reytingleri ile atv'de ulaştığı reytingler arasında ciddi fark var... Tabii olumsuz yönde...
atv ve yapımcı el ele verip dizinin reytinglerini yükseltemezse "Hepsi 1" metal yorgunluğundan gider...

Kaynak: Milliyet.com.tr
hepsiji_irem
Yeni Üyecik
Yeni Üyecik
hepsiji_irem

Show Tv PISMAN!!! Empty
MesajKonu: Geri: Show Tv PISMAN!!!   Show Tv PISMAN!!! Empty12/21/2007, 21:54

arkadaşlar bnce de show tv ATV den chjoq daa kalitli bi knl yanii bana farketms hngi kanlda olsa islerim ama bnce show tv de n ayrılması da kötü oldu yani
gülçinkolik
Yeni Üyecik
Yeni Üyecik
gülçinkolik

Show Tv PISMAN!!! Empty
MesajKonu: Geri: Show Tv PISMAN!!!   Show Tv PISMAN!!! Empty1/29/2008, 11:06

ben zaten show tv yi hiç sewmiyodum iiki atv ye geçmiş Laughing
Dilara93
SÜPER MOD
SÜPER MOD
Dilara93

Show Tv PISMAN!!! Empty
MesajKonu: Geri: Show Tv PISMAN!!!   Show Tv PISMAN!!! Empty6/5/2008, 17:29

ohhh catlayin show tv ne güzel atv zaten daha iyi fazla reklam yok tam zamaninda baslayip bitiyor..baska ne isteriz ki? Very Happy
CmrBsr*
Yeni Üyecik
Yeni Üyecik
CmrBsr*

Show Tv PISMAN!!! Empty
MesajKonu: Geri: Show Tv PISMAN!!!   Show Tv PISMAN!!! Empty6/24/2008, 15:31

keşke showda kalsaydı belki bitmezdi
elif&yoshy
Yeni Üyecik
Yeni Üyecik
elif&yoshy

Show Tv PISMAN!!! Empty