gяυρ нєρѕ!נ!ℓєя
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
gяυρ нєρѕ!נ!ℓєя

gяυρ нєρѕ!נ!ℓєя

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Mahsun'dan Prag devrimi!

3 posters
YazarMesaj
KuzuDerya Admin
Admin
Admin
KuzuDerya Admin

Mahsun'dan Prag devrimi! Empty
MesajKonu: Mahsun'dan Prag devrimi!   Mahsun'dan Prag devrimi! Empty11/3/2007, 02:34

Mahsun Kırmızıgül'ün hem senaryosunu yazıp yönettiği hem de başrolü üstlendiği "Beyaz Melek" filminin müziklerine, 140 kişilik The City Of Prague Film Harmonic ve Prague Opera Korosu ile dünyaca ünlü duduk ustası Djivan Gasparyan imzasını attı.

Usta oyuncuları kadrosunda buluşturan "Beyaz Melek" filminin müzikleri de nihayet tamamlandı. Dünyanın en iyi orkestrası olarak gösterilen The City Of Prague Film Harmonic ile Prague Opera Korosu ve dünyaca ünlü duduk ustası Djivan Gasparyan, film müziklerine birlikte imza attı. Sekiz ayrı bestecinin eserlerini çalan Gasparyan, "Mahsun'u film müziklerine gösterdiği özenden dolayı kutluyorum. Dünya standardında bir iş oldu" dedi.

Orkestra şefi Adam Klemens, kompozitör Teyfik Akbaşlı ve filmin genel müziklerini besteleyen Yıldıray Gürgen'le birlikte İstanbul-Prag arasında yoğun bir trafik yaşayan, sonunda müzik çalışmasını tamamlayan Mahsun Kırmızıgül, "Çok önemli bir iş çıkardığımıza inanıyorum" diye konuştu. 16 Kasım'da izleyiciyle buluşacak olan "Beyaz Melek" filminin müziklerinde keman virtiözü Cihat Aşkın da yer aldı. Kırmızıgül bu çalışma için yaklaşık 160 bin dolar harcadı.

Kaynak: Hürriyet Gazetesi
Dilara93
SÜPER MOD
SÜPER MOD
Dilara93

MesajKonu: Geri: Mahsun'dan Prag devrimi!   Mahsun'dan Prag devrimi! Empty11/3/2007, 17:24

payalsimin icin tsk tatlim
mahsum kirmizigülü pek sevmedigime ragmen tebrik ediyorum cok iyi islere imz atti
dasme
CEMRE-C! MOD
CEMRE-C! MOD
dasme

MesajKonu: Geri: Mahsun'dan Prag devrimi!   Mahsun'dan Prag devrimi! Empty11/13/2007, 09:43

Dilara93 demiş ki:
payalsimin icin tsk tatlim
mahsum kirmizigülü pek sevmedigime ragmen tebrik ediyorum cok iyi islere imz atti
bendee
KuzuDerya Admin
Admin
Admin
KuzuDerya Admin

MesajKonu: Geri: Mahsun'dan Prag devrimi!   Mahsun'dan Prag devrimi! Empty12/6/2007, 18:35

vallla ben gittim süper yapmis,cidden

Mahsun'dan Prag devrimi!
1 sayfadaki 1 sayfası